Vegi – Zielona Strona Życua

Całoroczny Ogród

Dzięki Całorocznemu Ogrodowi Vegi możesz cieszyć się świeżymi warzywami i ziołami przez 365 dni w roku. To ekologiczny, przydomowy ogród w pełni dostosowany do Twoich potrzeb, który żyje i rozwija się pod Twoim okiem, niezależnie od pory roku. Korzystając z naszej usługi Zielonej Rączki sprawujesz pełną kontrolę nad swoim Vegi, od wysiewu aż po zbiory.

Jak to działa?
Ekosystem Vegi
Modele
Serwis

Odtwórz wideo

Jak to działa

Instalacje

Całoroczny Ogród Vegi to zespół zintegrowanych i doskonale ze sobą współpracujących systemów, dzięki którym nie musisz martwić się o swoje warzywa i zioła. Komputer zadba o odpowiednie podlewanie, ogrzewanie, wietrzenie i naświetlenie Twoich roślin. Ciesz się udanymi zbiorami niezależnie od czynników zewnętrznych.

Ogrzewanie

Lubisz aromatyczne, egzotyczne zioła czy wolisz klasyczną sałatę i pomidory? We wnętrzu Twojego ogrodu panuje zawsze stała temperatura tworząca ekosystem idealny do uprawiania roślin przez cały rok. Podczas okresu mrozów (do -20 st. C) ogrzewanie utrzyma optymalną temperaturę dla Twoich roślin.

Wietrzenie

Rośliny oddychają tak samo jak my. Dlatego tak ważny jest dopływ świeżego powietrza, który zapewniony jest dzięki wentylatorowi. Dodatkowo system wietrzenia pomaga w obniżeniu temperatury w upalne dni (do 40 st. C).

Oświetlenie

Słońce jest źródłem energii dla wszystkich roślin. Całoroczny Ogród Vegi wyposażyliśmy w nowoczesną, energooszczędną lampę typu LED, która w 98% przypomina światło słoneczne. Dzięki temu rozwiązaniu wzrost roślin przebiega harmonijnie, niezależnie od dostępu do słońca jak i pory roku.

Nawadnianie

System nawadniania dostarcza odpowiednią ilość wody dla każdej roślin w zależności od zapotrzebowania. Dodatkowo może być wykorzystywany do aplikowania substancji pokarmowych dla warzyw i ziół.

Ekosystem Vegi

Projektując system Całorocznego Ogrodu Vegi stworzyliśmy w pełni ekologiczny, zamknięty ekosystem. Ciesząc się pysznymi i zdrowymi warzywami i ziołami przez cały rok masz możliwość ograniczyć emisję odpadów organicznych do środowiska. Jeśli zechcesz, niewykorzystane odpady zielone zasilą Twój kompostownik i staną się idealnie zdrową pożywką dla Twoich roślin.

Odtwórz wideo

Modele Całorocznego Ogrodu Vegi

Całoroczny Ogród Vegi w mieście to praktyczne rozwiązanie dla wszystkich, którzy cenią sobie wielkomiejski styl życia i zdrową dietę. Posiada powłoka z poliwęglanu komorowego, która zapewnia doskonałą izolację termiczną. Konstrukcja wykonana jest z profili aluminiowych i stalowych. Drzwi wykonane są z aluminium o tym samym kolorze co konstrukcja, a wypełnienie ramy stanowi poliwęglan. Szklarnia dostarczana jest w częściach razem z wyposażeniem wewnętrznym (podłoga, system ogrzewania, podlewania, wietrzenia i oświetlenia), które zapewnia właściwe warunki do wzrostu roślin.

Model 1.0

Wymiary: 3 m x 3 m

Model 1.1

Wymiary: 3 m x 2 m

Model 2.0

Wymiary: 3 m x 3 m

Model 2.1

Wymiary: 3 m x 2 m

Serwis- Zielona Rączka

Zielona Rączka to indywidualna usługa dostosowana specjalnie dla Ciebie. Nasz opiekun nauczy Cię jak opiekować się Twoim przydomowym ogrodem. Może również zająć się nim całkowicie, jeśli chcesz korzystać z Całorocznego Ogórdu Vegi, a brakuje Ci czasu! Dostarczy również wybrane przez Ciebie rośliny i produkty do ich pielęgnacji.

Jak Ci pomoże Zielona Rączka?

Dowiezie do Twojego domu ziemię, rośliny, nawozy i akcesoria.

  • Dokona niezbędnych napraw.
  • Wyczyści Twój Całoroczny Ogród Vegi.
  • Usunie wszystkie chwasty.
  • Nawiezie Twoje uprawy specjalistycznie dobranym nawozem.
  • Podleje Twoje uprawy.
  • Wykona niezbędne przycięcia i przesadzenia.
  • Posadzi nowe rośliny.
  • Udzieli Ci porad i wskazówek, jak zajmować się uprawami.

Jesteś zainteresowany?
+48 795 550 404
kontakt@vegi.eu