Vegi 1.1

Wymiary modelu Vegi 1.1 to 3 x 2 m. Powłoka z poliwęglanu komorowego zapewnia doskonałą izolację termiczną. Konstrukcja wykonana jest z profili aluminiowych i stalowych. Drzwi wykonane są z aluminium o tym samym kolorze co konstrukcja, a wypełnienie ramy stanowi poliwęglan. Szklarnia dostarczana jest w częściach razem z wyposażeniem wewnętrznym (podłoga, system ogrzewania, podlewania, wietrzenia i oświetlenia), które zapewnia właściwe warunki do wzrostu roślin.

od34 000,00netto

Podziel się:

products.contact-form

Porozmawiajmy ovegi i szklarni dla Ciebie

Podczas rozmowy omówimy miejsce postawienia oraz montażu szklarni. Pozwoli nam to przygotować indywidulną ofertę ze szkicem oraz umowę. Rozmowa jest niezobowiązująca!

Podaj imię i nazwisko

Podaj adres e-mail

Podaj poprawny adres e-mail np. twojmail@mail.pl

Podaj wiadomość

Wymagane zaznaczenie pola

Vegi można kupić płacąc jednorazowo lub korzystając z naszego specjalnego planu leasingowego. Jeśli jesteś zainteresowany, nasz specjalista przygotuje plan finansowania skrojony wedle Twoich potrzeb.
Decydując się na zakup Vegi otrzymujesz dostęp do naszego e-sklepu, w którym z pomocą Zielonej Rączki możesz zakupić wyposażenie i wsad do Vegi, składający się ze zdrowych i dobrych jakościowo roślin oraz akcesoriów ogrodniczych.
To, co wybierzesz  zostanie dostarczone prosto do Twojej Vegi.

Zielona Rączka pomoże Ci przygotować wyposażenie Vegi, przygotuje spersonalizowane uprawy, a następnie może Cię przeszkolić do samodzielnych upraw w przydomowym ogrodzie, pomagać Ci w opiece nad Twoją Vegi lub zająć się nią całkowicie.

Wizyta raz w tygodniu 799,00 zł netto miesięcznie