Vegi – Zielona Strona Życua

O firmie

Głównym celem firmy Vegi jest dbanie o zdrowie ludzi. Poprzez nasze produkty umożliwiamy stały dostęp do zdrowych ziół. 

Nasze produkty

Ziołowe napary funkcjonalne

Coraz częściej sięgamy po naturalne rozwiązania naszych problemów zdrowotnych. Dlatego też w Vegi stworzyliśmy oryginalne, ziołowe kompozycje, które poprawiają zdrowie i samopoczucie.

Więcej

Ziołowa ściana

która pomaga pracodawcom dbać o zdrowie pracowników. Jest to mini ogród, dzięki któremu pracownicy mają codzienny dostęp do świeżych i zdrowych ziół. W oparciu o dostarczone Vegi Menu mogą przygotować napary lub dodać zioła do posiłków.

Więcej

Wybrani klienci

Referencje

„Zielona Ściana ożywia wnętrze naszej kuchni, zieleń wprowadza pozytywny nastrój i piękny zapach. Pracownicy chętnie korzystają z ziół, w dużej mierze przygotowując napary a także dodając je do posiłków.”

McCann Worldgroup

„Jesteśmy zachwyceni profesjonalizmem osób montujących oraz serwisujacych Zieloną Ścianę. Montaż przebiegł sprawnie i szybko a codzienny serwis daje możliwość bezpośredniego kontaktu z pracownikiem firmy.”

Qπш Robert Kupisz Art Works

„Ziołowa Zielona Ściana od Vegi to ciekawy pomysł, który urozmaica życie biurowe, jednocześnie wprowadzając element dbania o zdrowie.”

Willis Towers Watson

„Firma Vegi Polska Sp. z o.o. Wykazuje się profesjonalizmem oraz rzetelnością. Zioła wymieniane są codziennie, zawsze na świeże i pachnące, tym samym firma wywiązuje się z podjętych zobowiązań. Jesteśmy zadowoleni z bogatej oferty ziół oraz działań marketingowych firmy.”

Avon Cosmetics Polska

Nasze działania zostały docenione przez Unię Europejską, która wsparła nasze projekty dofinansowaniem w ramach programów Impact Poland oraz Bonów na doradztwo.

W czerwcu 2018 przyznano nam tytuł Startupu Pozytywnego Wpływu podczas Gali XII Rankingu Odpowiedzialnych Firm 2018 i Startupów Pozytywnego Wpływu organizowanej przez Kozmiński Business HUB.